Mirë se vini në faqet tona të internetit!

Fllanxha e bashkuar CF me vakum çelik inox Shakull Flexible CF

Përshkrim i shkurtër:

Materiali CF Flexible Bellows është 304ss, gjatësia e personalizueshme.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

CF Flexible Bellows-Një fllanxhë e rrotullueshme

Shakull Flexible CF

EVPartNumber. Size A B Material Numri i porosisë
EVFXR16-250CF CF16 33.8 250 304SS B703
EVFXR16-500CF CF16 33.8 500 304SS B704
EVFXR16-750CF CF16 33.8 750 304SS B705
EVFXR16-1000CF CF16 33.8 1000 304SS B706
EVFXR35-250CF CF35 69.5 250 304SS B711
EVFXR35-500CF CF35 69.5 500 304SS B712
EVFXR35-750CF CF35 69.5 750 304SS B713
EVFXR35-1000CF CF35 69.5 1000 304SS B714
EVFXR63-250CF CF63 113.6 250 304SS B735
EVFXR63-500CF CF63 113.6 500 304SS B736
EVFXR63-750CF CF63 113.6 750 304SS B737
EVFXR63-1000CF CF63 113.6 1000 304SS B738
EVFXR100-250CF CF100 151.6 250 304SS B741
EVFXR100-500CF CF100 151.6 500 304SS B742
EVFXR100-750CF CF100 151.6 750 304SS B743
EVFXR100-1000CF CF100 151.6 1000 304SS B744
dajsdnj

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni