Добредојдовте на нашите веб-страници!

CF флексибилна прирабница од нерѓосувачки челик вакуум CF флексибилни мевчиња

Краток опис:

Материјалот за флексибилни меури CF е 304ss, приспособлива должина.


Детали за производот

Ознаки на производи

CF Flexible Bellows-One фланша што може да се ротира

CF Flexible Bellows

EVPartNumber. Size A B Materил Број на нарачка
EVFXR16-250CF CF16 33.8 250 304СС B703
EVFXR16-500CF CF16 33.8 500 304СС B704
EVFXR16-750CF CF16 33.8 750 304СС B705
EVFXR16-1000CF CF16 33.8 1000 304СС B706
EVFXR35-250CF CF35 69,5 250 304СС B711
EVFXR35-500CF CF35 69,5 500 304СС B712
EVFXR35-750CF CF35 69,5 750 304СС B713
EVFXR35-1000CF CF35 69,5 1000 304СС B714
EVFXR63-250CF CF63 113.6 250 304СС B735
EVFXR63-500CF CF63 113.6 500 304СС B736
EVFXR63-750CF CF63 113.6 750 304СС B737
EVFXR63-1000CF CF63 113.6 1000 304СС B738
EVFXR100-250CF CF100 151,6 250 304СС B741
EVFXR100-500CF CF100 151,6 500 304СС B742
EVFXR100-750CF CF100 151,6 750 304СС B743
EVFXR100-1000CF CF100 151,6 1000 304СС B744

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја